Firmamız 1980 yılında Babamız Hacı Şeref Göktürk ile Fıstık çıtlatma ve Badem kırma işiyle kuruyemiş sektörüne başlamıştır. 1982 yılında Mehmet Yaşar Göktürk tarafından kurulan Şerefoğlu Ticaret, 1995 yılında Kardeşleri Mecit Göktürk ve Abdullah Göktürk ile birlikte bir Aile Şirketi olan Şerefoğlu Bademcilik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Olarak bugünlere gelmiştir.

Şerefoğlu Bademcilik Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Kuruyemiş üretimi, ithalat, ihracat ve pazarlamasını yapmaktadır. Tüketicilerimize ve bayilerimize en kaliteli ürün ve hizmeti sunma vizyonu ve insan sağlığını koruma misyonu üstlenerek faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. 

Sektöründe öncü bir kuruluş olarak “ŞEREFOĞLU BADEMCİLİK GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ” markasını “kalite” ve “güven” kavramları ile özdeş hale getirmek firmamızın amacıdır. 

Ayrıca 2005 yılından itibaren sektörünü geliştirerek inşaat sektörüne de ŞEREFOĞLU İNŞAAT adı altında ŞEREFOĞLU TEKSTİL İNŞAAT TAAHÜT TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ SAN.LTD.ŞTİ. ni kurmuştur. Bu sektörde de 5 yıl içerisinde 1000 konutluk projelerini gerçekleştirerek büyük bir projeye imza atmıştır. Bu dalda da güvenini tüm Gaziantep’e kanıtlamış olup bu sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.
ANASAYFA  |  KURUMSAL  | ÜRÜNLERİMİZ  |  KALİTE BELGELERİMİZ  | İLETİŞİM